TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

Aktuality

13.04.2011 |

Další turnaje zimní halové sezóny mládeže

Od ledna do konce dubna proběhlo v našem areálu několik turnajů zařazených do celostátních soutěží jednotlivců mládeže.

Ve dnech 29.1. - 31.1. to byl turnaj starších žáků. Tradičně silně obsazený turnaj našel vítěze v singlu v Prokopovi, když ve finále porazil Mišťúrika. V deblech zvítězila dvojice Polák - Dillenz.

Mladší žákyně se utkaly ve dnech 26.2. - 28.2. Výbornou formu, dovednosti i snad geny pro tenis potvrdila nadějná Anička Sisková, když vyhrála singl a s Barčou Huskovou i debl.

Starší žáci se střetli opět počátkem března , ve dnech 12.-14.3. Mezi jednotlivci vybojoval prvenství Vrána a spolu s Pajorem vyhrál i debl.

Posledním turnajem pořádaným našim oddílem v zimní halové sezóně byl ve dnech 26. - 28.3. turnaj mladších žáků.Dominoval v něm Huf, který vyhrál singl a spolu s Ondrušem i debl.

Hráčům , rodičům i všem příznivcům mládežnického tenisu děkujeme za účast na našich turnajích a věříme, že se k nám rádi budete vracet. Těšíme se na viděnou na letních kurtech při utkání družstev, turanjích mládeže či na dalších akcích.