TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

Aktuality

22.02.2012 |

Turnaj dětí před jarními prázdninami

V pátek 17.2.2012 jsme pořádali  turnaj našich malých tenisových nadějí. Hlavní iniciátorkou celé akce byla trenérka Mgr.Milana  Šmejkalová - Humenová, významným pomocníkem a spoluorganizátorem byl trenér Jiří Podhajský. Hlavními sponzory celé akce se stali STZ - servi, a.s., Nadace společnosti SYNOT a.s. a  Brettorn - výhradní dovozce značky Prince.

Děti byly rozděleny do čtyř kategorií. Hrálo se podle pravidel baby a minitenisu. Všichni závodníci předvedli brilatní dovednosti a hlavně soutěživost a zápal pro hru. Mnozí za velmi krátkou dobu tréninku pokročili o hodný kus ve svém tenisovém umění.

Výsledky jednotlivých kategorií:

1. Malošci - tenisový potěr (8 účastníků). Všichni bojovali jako lvi a shodně obsadili 1. místo . Jména vítězů: Ondra Knotek, Jirka Dressler, Alex Chajrušev, Matyáš Tinkl, Nela Kuchařová, Ondra Rzesotto, Adam Hamrla, Filip Navrátil.

2.kategorie 5-7 let (10 účastníků) : 1.místo - Amélie Šmejkalová, 2.místo - Miky Přecechtěl, 3.místo - Ella Pivodová

3.kategorie 8 - 9 let ( 15 účastníků): 1.místo - Petr Dobeš, 2.místo - Jakub Kojecký, 3.místo - Nikolas Zeman

4.kategorie 10 a více let (9 účastníků) : 1.místo Vítek Kulhánek, 2.místo - Romana Pospíšilová, 3.místo - Petr Kostka

Děkujeme všem za účast i hodnotné výkony a těšíme se na další měření sil na jarním turnaji.

Zvláštní poděkování patří našim sponzorům a hlavní organizátorce  paní Milaně Šmejkalové - Humenové.