TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

O nás

Tenisový oddíl SK Zlín Mladcová byl založen v roce 2002. Cílem oddílu je poskytovat zájemcům z řad dětí i dospělých možnost získat tenisové dovednosti na rekreační či závodní úrovni.


Za dobu naší krátké existence jsme vybudovali rozsáhlý tenisový areál na ploše téměř 30 000 m². Areál je situován v zeleni, v těsném sousedství lesa. Leží v dosahu MHD, na konci městské části Zlína - Mladcové.GPS Loc 49°14’41.544"N17°38’38.487"E

 

Najdete tady celkem 10 kurtů, z toho čtyři v krytých halách a šest venkovních - antukových. V halách hrajeme na umělém odpruženém povrchu Durflex 2000 Cushion, který je oficiálním povrchem ITF. Antukové kurty byly vybudovány firmou Sibera, která je dodavatelem povrchu pro oficiální zápasy českého daviscupového týmu.

 

letecky_snimek kurty_1 kurty_2 whirlpool hala letni_zahradka


Areál je doplněn správní budovou se šatnami, sociálním zázemím a barem. V budově je možno využít k rehabilitaci finskou saunu a whirlpool, k nákupu tenisového zboží prodejnu značky PRINCE. Poskytujeme také tenisový servis - vyplétání a drobné opravy raket. V letním období je otevřena cyklozahrádka a dětské hřiště. V prostorách správní budovy je volně přístupné připojení k internetu Wi Fi.


Tenisový oddíl je zaměřen na mládežnický tenis. V současnosti má 240 členů, především z řad mládeže. Jsme zapojeni do výkonnostního i rekreačního tenisu. Děti trénují ve všech kategoriích - od minitenisu a babytenisu přes tenisovou přípravku až po žákovská družstva. Pravidelně startují na závodech jednotlivců i družstev v rámci regionálních i celorepublikových soutěží.

 

Trénink probíhá pod vedením zkušených trenérů, bývalých československých reprezentantů, účastníků turnajů ATP. Členové z řad dospělých využívají areál k rekreačnímu vyžití. Pořádáme řadu turnajů pro všechny věkové kategorie jak v zimním, tak v letním období. Naší široké nabídky využívají samozřejmě i nečlenové oddílu.


Naší specialitou jsou příměstské tenisové tábory pro děti ve věku 5-15 let, které pořádáme každoročně v období letních prázdnin - viz. sekce aktuality.

 

Leták tábory léto 2024 ke stažení zde

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665